Чому інструменти Meddins заточені на ринковий успіх? - meddins

Чому інструменти Meddins заточені на ринковий успіх?

Професійні інструменти відповідають сучасним вимогам якості і надійності. Продукція Meddins допомагає стоматологам досягати найкращих результатів як у професійному плані, так і з точки зору задоволеності пацієнтів.

Висока якість інструментів Meddins обумовлена високотехнологічними матеріалами, кваліфікацією співробітників та суворим контролем на кожному етапі виготовлення. Багатоетапний процес виробництва дозволяє створювати легкі та ергономічні інструменти, які при правильному догляді не піддаються корозії.

Ми підтримуємо вітчизняну стоматологічну індустрію своїми розробками, і не плануємо зупинятись на досягнутому. Продовжуючи розробляти нові продукти для стоматологів, ми даємо можливість українським фахівцям вже сьогодні доторкнутись до стоматології завтрашнього дня.

 

Ми використовуємо медичну нержавіючу сталь із оптимальним балансом вуглецю, нікелю і хрому.

1. Вуглець – обов’язковий компонент медичного сплаву. Саме він відповідає за твердість і міцність матеріалу. В результаті взаємодії вуглецю з залізом, утворюються карбіди – структури з підвищеними механічними характеристиками. Окрім того, наявність вуглецю дозволяє зміцнювати сталь шляхом термічної обробки.

2. Хром – найпопулярніший компонент для легування сталі. Медичний сплав передбачає його наявність на рівні 13% і більше. Хром подрібнює зерно металу, підвищуючи його твердість. На поверхні матеріалу оксиди хрому утворюють плівку, яка захищає від агресивного середовища і термічних впливів.

3. Нікель. Як і хром,  він забезпечує сплаву  корозійну стійкість, а також збільшує міцність і пластичність.

Хромонікелева сталь стійка окислення, тому застосовується в агресивному кислотно-лужному середовищі. Мартенситний сплав високоміцний, досить легко піддається механічній обробці. Завдяки високій щільності, сплав не має в своїй структурі мікропор. На поверхні не скупчуються пил, бруд та мікроорганізми. Матеріал твердий, стійкий до механічних впливів, його майже неможливо подряпати.

 

Виробництво Meddins базується на використанні інноваційного обладнання американських, японських, італійських та німецьких брендів. Незважаючи на інтеграцію сучасних технологій, багато операцій все ще вимагають ручної праці майстрів. Ми використовуємо новітні технології термообробки заготовок, що дозволяє досягати ідеального поєднання пружності, легкості, деформаційної та корозійної стійкості. Автоматизація виробництва вивільняє час досвідчених майстрів для робіт, які вимагають надзвичайної точності – заточки та фінішної обробки робочих частин інструментів. Ручна заточка та полірування в 2 етапи (вручну і за допомогою електролітно-плазмової технології) забезпечує ідеальну гостроту.

Інструменти не змінюють своїх характеристик під час роботи або після процесу заточки, їх можна заточувати в будь-який час. Ідеальна гострота дозволяє працювати швидше, зменшує дискомфорт та знижує ризики випадкових травм, які можуть виникати через надмірні зусилля.

 

Поєднання новітніх технологій та ручної роботи дозволило створити ідеально збалансований  ергономічний інструмент.  Він має тонкі робочі частини, тому:

1. більш ефективний клінічно, оскільки забезпечує чудову тактильну чутливість під час роботи;

2. зручний для лікаря, оскільки знижує напругу кисті та пальців рук;

3. комфортний для пацієнта, оскільки зменшує зусилля натискання на зуби і ясна;

4. зменшує час, який витрачає лікар на проведення маніпуляцій у ротовій порожнині.

Ручка має збільшений діаметр і ретенційні насічки, які зменшують втому під час тривалої роботи та попереджають розвиток тунельного кистьового синдрому.

Використовуючи світовий досвід та потреби української стоматологічної спільноти, ми створюємо інструменти для досягнення кращих клінічних результатів. Інструменти Meddins служать довше і функціонують краще, економлять час і підвищують вашу ефективність.

Форма зворотнього зв'язку

    Дякуємо, ми обов'язково з вами зв'яжемося
    якомога швидше.

    Дякуємо, ви підписані
    на новини