Чому новий український бренд – це важливо? - meddins

Чому новий український бренд – це важливо?

Якість надання стоматологічних послуг залежить не тільки від досвіду та кваліфікації лікаря, але й від оснащення стоматологічного кабінету. Тому дуже важливо використовувати лише надійні інструменти від перевірених виробників. 

Нещодавно на українському ринку з’явився новий вітчизняний бренд – Meddins. Продукти Meddins для стоматології створені для того, щоб допомагати професіоналам піклуватись про здоров`я ротової порожнини своїх пацієнтів. Кожен інструмент – бездоганне втілення сучасних технологій із продуманими до дрібниць ергономічними деталями.

 

Компанія Meddins поставила перед собою глобальну мету – зробити якісний інструмент доступним для кожного. Тому нашу продукцію може собі дозволити і студент-інтерн, і досвідчений професіонал. Ми прагнемо вивести українську стоматологію на світовий рівень завдяки технологіям та інноваціям, які збільшують вашу продуктивність, розширюють можливості і покращують клінічні результати.

Співпраця команди інженерів світового рівня з українською лікарською спільнотою, медичними експертами та лідерами галузі є запорукою постійного розвитку та інновацій. В поєднанні з високотехнологічною виробничою базою це дозволяє нам передбачати потреби вітчизняних стоматологів та формувати індивідуальні рішення на вимоги наших користувачів. Ми не просто створюємо інструменти, ми їх розробляємо в тісному співробітництві з українськими фахівцями, враховуючи кожну думку, кожну пропозицію, кожен відгук. Саме тому ми завжди в тренді новітніх стоматологічних технологій і методологій. Це дозволяє розробляти нові, більш ефективні продукти та рішення.

1. Швидка логістика. Більше не потрібно чекати поставку з-за кордону декілька тижнів чи місяців. Ви отримаєте свій інструмент вже на наступний день після замовлення і зможете одразу використовувати його в роботі.

2. 100% українське виробництво. Продукція виготовляється на заводі STALEKS в Харкові. Це підприємство повного виробничого циклу, де інструмент проходить шлях від сталевої заготовки до упаковки. Матеріально-технічна база складає понад 1700 одиниць високотехнологічного обладнання та розташована на 13 підрозділах.

3. Високі стандарти якості. Стоматологічні інструменти Meddins виготовляються із медичної нержавіючої сталі мартенситного класу з оптимальним вмістом хрому та нікелю. У поєднанні з ручною заточкою та двоетапним поліруванням це забезпечує довгий строк служби виробів без ураження корозією.

4. Зворотній зв`язок. Ми враховуємо кожну пропозицію, кожну думку, кожен відгук. Це дозволяє створювати нові продукти, які повністю задовольняють потреби українських стоматологів.

5. Сервіс. Ми робимо акцент на якісному обслуговуванні і вважаємо його важливим аспектом своєї діяльності. Саме тому клієнтам надається повна сервісна підтримка найвищого рівня – до, під час і особливо після продажу.

 

Інноваційні інструменти Meddins служать довго, при цьому домагаючи вам досягати якісних і надійних результатів. Розширюючи можливості вашої практики, ми створюємо комфортне середовище, яке сприяє досягненню кінцевої мети – найкращому досвіду взаємодії пацієнта з лікарем.

Кожен виріб Meddins створений із використанням високоякісних матеріалів та інноваційних технологій, а також з дотриманням всіх необхідних вимог по контролю якості. У тісному співробітництві з українською стоматологічною спільнотою вже створені зручні та ергономічні інструменти для діагностики і терапевтичного прийому. Ми розширюємо асортимент за рахунок інноваційних розробок для напрямків, які в Україні стрімко розвиваються – хірургії, ортодонтії, пародонтології, ортопедії та естетичної стоматології. Наші лінійки постійно поповнюються новими продуктами, які відповідають високим галузевим стандартам якості та дозволяють досягати найкращих результатів.

Форма зворотнього зв'язку

    Дякуємо, ми обов'язково з вами зв'яжемося
    якомога швидше.

    Дякуємо, ви підписані
    на новини