Українські стоматологи обирають Meddins - meddins

Українські стоматологи обирають Meddins

З 7 по 9 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві проходила виставка стоматологічного обладнання та технологій – International Dental Forum (IDF). Нові ергономічні інструменти, інноваційні матеріали та кейси, програмні платформи, конференції, семінари, тренди та лайфхаки – це лише частина колосального різноманіття, представленого на IDF 2020.

Стоматологічна виставка та науково-практична конференція проходить двічі на рік (навесні та восени). Щороку IDF збирає кращих виробників та імпортерів стоматологічної продукції та обладнання, широку професійну аудиторію українських і зарубіжних фахівців.

International Dental Forum 2020 – це:

1. 73 компанії-учасниці;

2. 50 майстер-класів, конференцій, семінарів;

3. 3480 бізнес-відвідувачів;

4. 5 майданчиків.

Як галузевий захід, IDF не має собі рівних. Найбільш новаторський майданчик, він ж одночасно і найбільш традиційний.

Вперше учасником такого масштабного хабу стала українська компанія Meddins – перший виробник стоматологічного інструменту з національними стандартами якості. Наша продукція створюється у тісній співпраці з українськими стоматологами, тому нам дуже важливо почути кожного.

Розкіш людського спілкування

В умовах пандемічного сьогодення можливість фізично зустрітися в одному місці стала стала неповсякденною розкішшю. Для нас, як для виробника інструменту, International Dental Forum – це можливість за короткий час зустрітися в одному місці з фахівцями із різних куточків України. 

Ми познайомили українських стоматологів із брендом, поділилися своїми цілями та планами на майбутнє. А ще, презентували нові інструменти – результат багаторічних розробок та розвитку технологічної думки. 

Відвідувачі стенду мали нагоду особисто переконатись у непевершеній ергономіці, зручності та бездоганній якості сталі. Кожен міг задати будь-які питання щодо асортименту, сплаву і методів виробництва, полірування та загартування, залишити побажання та відгуки. Ми отримали таку віддачу і підтримку від стоматологів, що це надихнуло нас створювати ще.

На International Dental Forum ми презентували інструменти двох напрямків: терапія та діагностика (діагностичні зонди, інструменти для реставрації і моделювання). До кінця року планується розширення асортименту по реставрації та запуск нового напрямку – пародонтологія.

Протягом цих трьох днів ми отримали масу емоцій, провели безліч зустрічей та зарядилися енергією на рік вперед. Разом ми творимо історію!

Форма зворотнього зв'язку

    Дякуємо, ми обов'язково з вами зв'яжемося
    якомога швидше.

    Дякуємо, ви підписані
    на новини