Вибір постачальника стоматологічного обладнання - meddins

Вибір постачальника стоматологічного обладнання

В умовах конкурентного ринку вибір надійного партнера є запорукою успішного ведення бізнесу. Саме тому так важливо знайти постачальника, який забезпечить поставку якісного товару, надасть максимально вигідні умови співпраці і не підведе. Експерти Meddins розкажуть, на що звертати увагу при пошуку, і як не “нарватися” на недобросовісну компанію.

Одна з ключових умов успішного бізнесу – правильний  вибір партнерів. Стоматологія в Україні працює в умовах значної конкуренції. Тому міцний фундамент для ефективної роботи – це своєчасне забезпечення клініки якісним товаром за кращою ціною. Важливо, щоб вигідна пропозиція, яку зробить вам стоматологічний постачальник, підкріплювалася також його надійністю. Ви повинні бути впевнені в партнері, в його порядності, відповідальності, оскільки від цього залежить ваша робота в довгостроковій перспективі.

 

Знайти постачальника стоматологічної продукції нескладно. Реклама сама знайде вас в інтернеті, на професійних сайтах, якщо ви активно цікавитеся інформацією по цій групі товару. Набагато важче з безлічі пропозицій вибрати саме ту, яка вам підійде. 

Швидше за все, вам доведеться провести велику аналітичну роботу, щоб упорядкувати прямих постачальників від перепродавців, оцінити асортимент, рівень цін і ще безліч інших чинників.

Пропонуємо вам кілька важливих критеріїв, які заслуговують особливої ​​уваги при виборі постачальника товарів для стоматології:

– репутація;

– гнучкість системи оплати;

– якісний зрозумілий сайт;

– наявність документів на обладнання;

– участь у виставках;

– висока культура обслуговування клієнтів.

Репутація. Позитивні відгуки – гарний знак. Негативні відгуки – найчастіше емоційна реакція, яка демонструє, як компанія взаємодіє зі своїми клієнтами, як вона реагує і як виправляє свої помилки. Якщо представник постачальника відгукується не тільки на хвалебні, але і на негативні відгуки і пропонує конструктивні рішення проблеми, значить, ви зустріли сумлінного відповідального продавця.

Думку про компанію можна скласти не тільки за відгуками інших клієнтів на сторінках власного або сторонніх сайтів. Фірма, яка цінує свою репутацію, в першу чергу піклується про покупця, тому вживає всіх заходів для поліпшення якості послуг.

Сайт. Якісний робочий сайт повинен надавати максимум інформації про саму компанію (адресу, телефони). Важливим фактором також є зворотній зв’язок та присутність компанії у соціальних мережах – це важливий фактор взаємодії із покупцями.

Гнучкість у питаннях оплати. Солідна фірма не працює тільки «по передоплаті на карту», а поставки стоматологічних товарів – не та сфера, де можуть працювати дрібні підприємці. Серйозна компанія пропонує своїм клієнтам кілька варіантів оплати замовлень на вибір:

– готівкою при отриманні (в разі кур’єрської доставки);

– накладеним платежем;

– платіжною карткою Visa/MasterCard;

– на розрахунковий рахунок (для юридичних осіб).

Вам залишилося тільки дізнатися, чи готова ця компанія іти назустріч своїм покупцям.

 

Культура обслуговування клієнтів. Мета сумлінного постачальника – не просто продати товар і отримати з нього вигоду, а ще й забезпечити клієнтові всі умови для комфортного використання обладнання. Компанія завжди повинна діяти в інтересах клієнта, тому безсумнівною її перевагою перед конкурентами буде послуга післяпродажного супроводу. Якщо у вас виникнуть питання або проблеми з гарантійним обслуговуванням, сервіс-менеджер допоможе вам вирішити і їх.

Логістична гнучкість. Широка географія пунктів видачі та можливість доставки декількома способами також свідчать про турботу про своїх клієнтів. Завдання постачальника – доставити вам обладнання якнайшвидше і не змушувати чекати надто довго.  Налагоджена логістика передбачає співпрацю з національними операторами доставки.

Наявність документів на обладнання. Постачальник зобов’язаний надавати всі необхідні документи до продукції. Якщо вам відмовляються видавати інструкції, декларації відповідності, реєстраційні посвідчення та гарантійний талони, відмовляйтесь від співпраці: тут явно задіяні сірі схеми.

Участь у виставках. До великих виставок не допускаються сумнівні дилери, оскільки ці заходи створені для живого спілкування професіоналів галузі. Тут потенційні партнери обговорюють продукцію, укладають вигідні угоди і обмінюються корисною для роботи інформацією. Подивіться, чи приймав участь ваш постачальник у подібних заходах: якщо так, значить, він веде відкриту політику ведення бізнесу і не займається продажем неякісного обладнання.

На жаль, на даний момент український ринок стоматологічного обладнання та інструменту залежить від імпорту – вітчизняних виробників високоякісної медичної продукції поки не так багато. Однак обсяг високотехнологічної продукції українського виробництва зростає і вже існують компанії, які виробляють якісне обладнання та інструменти. Конкурентоспроможна не тільки за якістю і рівнем технологій, а й за цінами, медтехніка від українських виробників коштує дешевше за європейські чи американські аналоги, проте не поступається їм по якості. 

 

Форма зворотнього зв'язку

    Дякуємо, ми обов'язково з вами зв'яжемося
    якомога швидше.

    Дякуємо, ви підписані
    на новини