Як технології Meddins впливають на ефективність роботи стоматологів - meddins

Як технології Meddins впливають на ефективність роботи стоматологів

З точки зору продукту і сервісу, найбільший вплив на стоматологічний ринок мають технології. Те саме відбувається і у повсякденному житті – ми спостерігаємо, як цифрові технології змінюють наше життя. Ми чекаємо кращого від продуктів та послуг, і це стосується стоматологічної індустрії.  Будь то продукти, які пропонують високу клінічну ефективність, кращу ергономіку і комфорт в роботі, полегшують комунікацію чи економлять час – інтеграція технологій є невід’ємною складовою стоматологічної індустрії.

Об’єднавши новітні технологічні можливості з інноваційним дизайном, компанія Meddins створює інструменти для у різних галузей стоматології. Ми пропонуємо виключно надійні та ергономічні продукти для досягнення кращих естетичних і функціональних результатів.

 

Інструменти Meddins швидко здобувають симпатії українських стоматологів завдяки високій якості та продуманій ергономіці. Увага до деталей починається з ретельного вибору матеріалів. Всі інструменти Meddins виготовляються із медичної нержавіючої сталі, яка поставляється з Європи. Використання надміцного хромонікелевого дисперсно-твердіючого сплаву мартенситного класу забезпечує легкість і пружність, високу деформаційну стійкість, біологічну сумісність та хімічну інертність. Ці характеристики  захищають від корозійних впливів та забезпечують довговічність, дозволяючи інструменту довше зберігати гостроту.

Високі фізико-механічні властивості сталі позначаються і на результатах роботи. Окрім того, це дозволяє робити якісну заточку, яка позначається на кількості життєвих циклів інструменту.

 

Хоча ми й інтегрували сучасні технології у наше виробництво, багато операцій все ще вимагають ручної праці досвідчених майстрів. Наприклад, ми інвестували в новітні технології термообробки, що забезпечило повний контроль над процесом нагріву. Це має вирішальне значення для правильного поєднання міцності, гнучкості та корозійної стійкості.

Ми також використовуємо інноваційне обладнання для виконання операцій вигину, що дозволяє звільнити час наших майстрів для такої ювелірної роботи, як заточка та фінішна обробка робочих частин інструментів.

Ручна заточка та двоетапне полірування (вручну та з використанням електролітно-плазмової технології) забезпечують:

1. Тверду, гладку та стійку до подряпин поверхню;

2. Зменшення адгезії матеріалів до робочої частини;

3. Простоту очищення та стійкість до корозії;

4. Ідеальну загостреність під правильним кутом.

Це, у поєднанні з використанням дисперсно-твердіючого сплаву, дозволяє інструментам довше залишатися гострими. Ідеальна гострота забезпечує досягнення більш якісних результатів роботи, що, безумовно, гідно оцінять ваші пацієнти. Гострий інструмент дозволяє працювати швидше, зменшує дискомфорт та знижує ризики випадкових травм, які можуть виникати через надмірні зусилля чи ковзання інструменту в руці. Окрім того, гострі інструменти забезпечують чудову тактильну чутливість під час роботи.

 

Ергономіка Meddins – це наша окрема гордість.  Ми створюємо ідеально збалансовані інструменти, якими зручно працювати, які приємно тримати та які забезпечують максимальну точність стоматологічних маніпуляцій. Співпрацюючи із практикуючими стоматологами, лідерами думок та провідними експертами української стоматологічної галузі, ми розробляємо кращі рішення для їхньої роботи. Завдяки зменшеним робочим частинам, інструментами Meddins зручніше працювати – це підвищує комфорт пацієнта та покращує клінічні результати.

Тісне співробітництво з фахівцями дозволяє нам гармонійно поєднувати традиції досвіду української стоматологічної школи із новітніми перспективними технологіями. Разом ми створили ергономічний інструмент, який покращує мануальний контроль, зменшує втому та забезпечує надійну фіксацію. Великий діаметр (10 мм) і легкість ручки забезпечують роботу з інструментом без напруги кисті та попереджають розвиток тунельного кистьового синдрому.

 

Інструменти Meddins виготовляються на заводі STALEKS. Це підприємство повного циклу виробництва, де створення інструменту починається з підготовки сталевого круга і закінчується упаковкою готового продукту. Завод оснащений високотехнологічним німецьким, італійським, японським та американським обладнанням. На підприємстві працюють понад 1100 фахівців, які постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень завдяки спеціальним програмам навчання персоналу. Техніко-виробнича база заводу становить понад 1700 одиниць обладнання та розташована на 13 виробничих підрозділах.

Завод пройшов шлях від невеликої майстерні, де проводилася заточка, шліфування та полірування манікюрного інструменту, до виробництва повного циклу з системою менеджменту якості, яка відповідає міжнародним стандартам ДСТУ ISO 9001:2015. На підприємстві запроваджена багаторівнева система контролю якості продукції. Вхідний контроль сировини виконується в сертифікованих лабораторіях, де аналізуються хімічні і фізичні показники сталі, а вихідний – у відділі технічного контролю. Фахівці даного підрозділу здійснюють перевірку інструменту на відповідність встановленим вимогам і стандартам.

Щорічно STALEKS випускає близько 2 000 000 одиниць продукції, і з кожним днем виробничі потужності компанії зростають. Наше виробництво – це сучасні технології та високий рівень професіоналізму, поєднання яких дозволяє створювати інструменти для максимально ефективної роботи.

Форма зворотнього зв'язку

    Дякуємо, ми обов'язково з вами зв'яжемося
    якомога швидше.

    Дякуємо, ви підписані
    на новини